Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico PREMIUM a PRO LINE extra jemný hrot 0,7 mm

20 hodnocení

Náhradní hroty pro akrylové fixy zn. Artmagico řady PREMIUM a PRO LINE s extra jemným hrotem o šíři hrotu 0,7 mm. Extra jemný plastový hrot může být náchylný k obroušení na nerovném povrchu či se může ucpat akrylovou barvou, nemusíte ale kvůli tomu vyhazovat fix, který má dlouho životnost, vyměňte hrot a dejte fixe nový život! 

59 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 80203
Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico PREMIUM a PRO LINE extra jemný hrot 0,7 mm
20 hodnocení

Detailní popis produktu

 • náhradní hroty pro akrylové popisovače Artmagico
 • vhodné pro fixy řady PREMIUM a PRO LINE o šíři 0,7 mm
 • hroty mohou být použitelné i pro jiné značky akrylových fix
 • balení obsahuje 10 kusů 
 • plastové hroty
 • baleno v jednoduchém plastovém sáčku

Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico 

Náhradní hroty pro akrylové fixy zn. Artmagico řad PREMIUM a PRO LINE s extra jemným hrotem o šíři hrotu 0,7 mm. Extra jemný plastový hrot může být náchylný k obroušení na nerovném povrchu či se může ucpat akrylovou barvou. Nemusíte ale kvůli tomu vyhazovat fix, který má dlouho životnost, vyměňte hrot a dejte fixe nový život! Akrylová barva má tu vlastnost, že rychle schne na vzduchu a po zaschnutí je voděodolná, což může ovlivnit hrot fixu, kterým barva proudí a po čase zkrátka fix nepíše (stačí špatně dovřené víčko či delší chvilka na vzduchu), jak by měl. Také se může hrot obrousit o hrubší povrch, na který se tvoří a opět nepíše tak hladce, jak by měl. Pokud máte pocit, že máte zaschlý hrot (barva jím neproudí nebo obtéká kolem hrotu), zkuste hrot vyndat (pomocí ubrousku či pinzety), promyjte ho řádně v teplé vodě a vraťte do těla fixu a aktivujte - protřepejte a hrot několikrát zmáčkněte, aby jím proudila barva. V případě, že se tak nestane a nepomůže propláchnutí, tak je potřeba hrot vyměnit za nový. Jakmile vložíte nový hrot, aktivujte fix a ten bude opět jako nový! 

Upozornění

Dbejte zvýšené opatrnosti - akrylové fixy ani náhradní hroty nepatří do rukou dětí. Zvláště pak malé hroty čí víčka fix jsou riskantní z hlediska vdechnutí. Barva je též voděodolná a může nevratně ušpinit oblečení, nábytek aj. 

Artmagico je značka, která vstoupila na scénu uměleckých potřeb se závazkem přinést umělcům a kreativním jedincům nový zážitek z tvorby. Zde je několik klíčových prvků, které tuto značku představují:

 1. Inovativní Produkty: Artmagico se zaměřuje na výrobu inovativních uměleckých nástrojů a potřeb, které pomáhají umělcům dosáhnout nových úrovní kreativity. Jejich produkty jsou navrženy s důrazem na výkonnost a jednoduchost použití.

 2. Kvalita a Spolehlivost: Značka Artmagico si zakládá na kvalitě svých produktů. Výrobky jsou pečlivě vybrány a testovány, aby splňovaly očekávání umělců a poskytovaly spolehlivost v jejich práci.

 3. Podpora Umělců: Artmagico aktivně podporuje uměleckou komunitu. Spolupracuje s umělci, pořádá umělecké soutěže a workshopy a vytváří prostor pro sdílení umění a inspirace.

 4. Široká Škála Produktů: Značka nabízí širokou škálu uměleckých potřeb, včetně akvarelových štětců, fixů, brush penů, barev a dalších materiálů pro kreslení a malbu.

 5. Kreativní Komunita: Artmagico si zakládá na budování komunity tvořivých jedinců, kteří sdílejí vášeň pro umění a tvorbu. Komunita je základem pro inspiraci a sdílení nápadů.

 6. Dostupnost a Globální Přítomnost: Produkty Artmagico jsou dostupné nejenom v jejich domovské zemi, ale také po celém světě. Získali si mezinárodní popularitu a uznání.

Artmagico je taková značka, která věří, že každý má v sobě tvůrčího ducha a potenciál pro umění. S jejich produkty můžete objevit svou vlastní uměleckou cestu a vyjádřit svou kreativitu ve svém vlastním stylu.