Extra jemný hrot 0,7 mm

Sada akrylových popisovačů s extra jemným hrotem, který tvoří linku o šíři 0,7 mm, je tím pravým pomocníkem, pokud hledáte fixy k detailní práci

Tyto hroty jsou vyráběné v Japonsku, kde je na detailní práci a kaligrafii kladen veliký důraz, zaručují tedy vysokou kvalitu. Barva netvoří kaňky a nevytéká okolo hrotu, což je velmi důležité při malbě i při psaní.

Fixy s extra jemným hrotem lze mimo tvorbu kontur a detailů použít i k vybarvování. Pokud ale plánujete vybarvovat větší plochy, doporučujeme použít i některé z dalších typů popisovačů, díky kterým bude Vaše práce rychlejší i preciznější (například šíře hrotu 1 mm nebo 2 mm).

Velikou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů (papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších). Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi. Barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný a světlostálý, barvy tedy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové fixy s extra jemným hrotem doporučujeme skladovat vleže.

 
33
14991331499
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem