RGM

RGM - Špachtle široká plochá

Neohodnoceno

Kvalitní široká plochá špachtle značky RGM s dřevěnou rukojetí je skvělým pomocníkem při míchání barev, vytváření výtvarných děl či strukturovaných a 3D děl.

162 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 39975
RGM - Špachtle široká plochá
RGM
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • špachtle značky RGM
  • šířka 10 cm
  • vyrobeno z nerezové oceli a masivní dřevěné rukojeti
  • pro použití při strukturované malbě, míchání, špachtlování aj.
  • vhodná na nanášení barvy, vytváření struktur a 3D efektů, míchání barev
  • pro olejové, akrylové, temperové, kvašové barvy

Malířská špachtle RGM

Kvalitní široká plochá špachtle značky RGM s dřevěnou rukojetí je skvělým pomocníkem při míchání barev, vytváření výtvarných děl či strukturovaných a 3D děl. Špachtle je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a má dřevěnou nelakovanou rukojeť. Malířská špachtle je kouzelným nástrojem v rukou umělce, který otevírá brány k nekonečnému světu tvůrčích možností. Je symbolem volnosti a expresivity, umožňující umělcům vyjádřit svou vizi a emoce pomocí textur a pohybu. Její hladký tah po plátně vytváří dynamické a živé povrchy, přičemž každé zatáčky a záhyby reflektují umělcovu duši. Malířská špachtle se stává mostem mezi myšlenkami a materiály, které se spojují do jedinečného uměleckého díla. Je to nástroj, který poskytuje možnost experimentovat s texturami a vrstvami, což vede k nekonečnému objevování a růstu v uměleckém vyjádření. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly nástroje v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám. Pozor na mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů barvou, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.