Art Creation Sada pěnových štětců - 4 ks

1 hodnocení

Sada pěnových štětců značky Talens je ideálním pomocníkem při tupování barvou, k rovnoměrnému nanášení barev bez viditelných přechodů, nanášení barvy přes šablonu či pro dětské tvoření.

Položka byla vyprodána…
70 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 1836
Art Creation Sada pěnových štětců - 4 ks
1 hodnocení

Detailní popis produktu

  • sada kvalitních pěnových štětců - 4 ks
  • tupovací štětec
  • použití přes šablony
  • umožňuje rovnoměrné nanášení barvy
  • pro dokonalé stínování bez stop tahů
  • dřevěná rukojeť s molitanovým ukončením

Sada tupovacích štětců Talens

Sada pěnových štětců značky Talens je ideálním pomocníkem při tupování, k rovnoměrnému nanášení barev bez viditelných přechodů, nanášení barvy přes šablonu či pro dětské tvořeníV balení najdete 4 ks štětců různých velikostí pro různé velikosti povrchů. Po aplikaci doporučujeme štětce dobře umýt.

čtverec produkty 2 (1)

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly nástroje v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám. Pozor na mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů barvou, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

Značka Talens je jedním z předních světových výrobců uměleckých materiálů s více než 100 lety tradice. Je známá pro svou vynikající kvalitu, inovace a široký sortiment produktů, které slouží umělcům všech úrovní a stylů.

Talens se specializuje na výrobu různých uměleckých potřeb, včetně akvarelových barev, olejových barev, akrylových barev, pastelek, štětců, papírů a dalších materiálů pro kreslení a malbu. Každý jejich produkt je pečlivě navržen a vyráběn s důrazem na kvalitu a výkonnost.

Klíčovým prvkem značky Talens je inovace. Výzkumný a vývojový tým značky neustále pracuje na vytváření nových produktů a technologií, které umožňují umělcům dosáhnout nových úrovní kreativity a výrazu.

Talens také klade důraz na udržitelnost a ekologickou odpovědnost. Jejich produkty jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí, a značka se snaží minimalizovat svůj ekologický otisk.

Značka Talens aktivně podporuje uměleckou komunitu. Spolupracuje s umělci, pořádá umělecké workshopy, soutěže a výstavy a vytváří prostor pro sdílení umění a inspirace.

Celkově je značka Talens známá pro svoji vynikající kvalitu uměleckých potřeb a dlouholetou tradici podpory umělců. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi umělci po celém světě a pomáhají jim vyjádřit svou kreativitu a umělecký styl.