Sada pro malování kamínků "XXL"

8 hodnocení

Milujete kamínkování - hledání putovních kamínků? A ještě raději je malujete? Pak jste našli tu nej sadu právě pro Vás! Sada obsahuje prémiové produkty české značky Artmagico, ale také kamínky a plno dalších důležitých nezbytností pro tento milý koníček! 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 2 217 Kč –5 % 2 099 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1926
Sada pro malování kamínků "XXL"
8 hodnocení
Sada pro malování kamínků "XXL"
Novinka
ZDARMAZDARMA 2 217 Kč –5 %

Detailní popis produktu

Sada pro malování kamínků

Milujete kamínkování - hledání putovních kamínků? A ještě raději je malujete? Pak jste našli tu nej sadu právě pro Vás! Sada obsahuje prémiové produkty české značky Artmagico - nejvíce populární akrylové fixy s extra jemným hrotem řady Premium a akrylové barvy v 59 ml lahvičkách, které Vám vydrží na hodně kamínků, dále skvělé štětce, které chválí i profi malíři, ale také super hladké kamínky a plno dalších důležitých nezbytností (akrylový lak a malířskou paletu) pro tento milý koníček! 

Skladování akrylových fixů

Akrylové fixy je potřeba skladovat vždy v leže, aby nedocházelo k zasychání barvy, vysychání hrotu a ulehčila se práce na dalších projektech. Při skladování hrotem nahoru může docházet k ukládání akrylu ve spodní části fixu a následně může být obtížnější promíchání a barva následně nemusí mít správné krycí vlastnosti; stejně tak může díky tomuto způsobu skladování dojít k vysychání barvy v hrotu. Při skladování fixu hrotem dolů může dojít k ucpání pumpovacího mechanismu. Pokud chceme zajistit co nejvyšší životnost akrylových fixů, vždy skladujme v leže v pokojové teplotě. Ideální teplota by neměla být nižší než 15 a vyšší než 27 stupňů. Fixy by neměly přejít mrazem. 

Skladování barev

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. 

Důležitá upozornění

Pozor: akrylový popisovač a akrylové barvy nejsou hračka a nejsou určeny pro děti. Fixy obsahují malé části - hroty a víčka, které děti snadno vytáhnou a mohou způsobit zadušení. Barva je taktéž po zaschnutí nesmyvatelná a hrozí též nevratné ušpinění oblečení, nábytku aj.  

Barva by v žádném případě neměla přijít do kontaktu s potravinami, aby nedošlo k možnosti požití barvy. Nejedná se o potravinářské barvivo a barvy nejsou jedlé. 

V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Podobné produkty

Sada s 3D dekorací Slon
699 Kč
Momentálně nedostupné
Kód: 9872
Sada na tečkování
Tip
815 Kč
925 Kč (–11 %)
Momentálně nedostupné
Kód: 585
Sada Eiffelovka
Novinka
599 Kč
Momentálně nedostupné
Kód: 9873