Silikonová forma - nálevka na odlévání 3 komory

Neohodnoceno

Silikonová nálevka značky Creatissimo Vám ulehčí práci při odlévání pryskyřice, práci s nejrůznějšími barvami a budete maximálně nadšeni při tvoření obrazů pomocí akrylového pouringu. Kalíšek na odlévání se 3 drážkami Vám otevře dveře pro nové nápady.

79 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 82436
Silikonová forma - nálevka na odlévání 3 komory
Neohodnoceno
Silikonová forma pro odlévání
Novinka

Detailní popis produktu

  • profesionální silikonová forma značky Creatissimo
  • forma má tvar kalíšku se třemi komorami
  • velikost formy je 8 x 5,5 cm
  • speciální povrch pro hladké a lesklé odlitky
  • kalíšek je ideální pro tzv. litý pouring, kdy umožní lití kombinaci tří barev
  • skvělá pro odlévání různých hmot jako je sádra, pryskyřice a další

Silikonová forma ve tvaru kalíšků s 3 drážkami Creatissimo

Objevte všestrannost a kvalitu s naší silikonovou formou pro odlévání z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. S naším vysoce odolným a pružným silikonem můžete vytvářet jedinečné a detailní odlitky z nejrůznějších materiálů jako je pryskyřice, sádra, jasmonite a mnoho dalších. Tato forma je jako stvořená pro tvoření akrylových obrazů metodou tzv. litého pouringu, umožní Vám lití více barev v jednom kroku.

Nezáleží, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, naše formy Vám umožní vyjádřit Vaši kreativitu a dosáhnout profesionálních výsledků. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.