Koh-i-noor-souprava akvarelové pastelky 12 kusů ryby

Neohodnoceno

Akvarelové pastelky zn. KOH-I-NOOR jsou pastelky, které jsou rozmyvatelné vodou a může se s nimi nejen kreslit, ale také malovat. Jsou vhodné pro dětskou a hobby tvorbu. Pastelky jsou šestihranné a jejich barvy jsou syté. 

70 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 7003
Koh-i-noor-souprava akvarelové pastelky 12 kusů ryby
Neohodnoceno
akvarelové pastelky
Novinka

Detailní popis produktu

 • akvarelové pastelky zn. KOH-I-NOOR
 • balení obsahuje 12 ks v základních barvách
 • šestihranné pastelky
 • krásné syté barvy
 • vhodné pro školní a hobby kreslení a malování
 • vodou rozmyvatelná tuha

Pastelky KOH-I-NOOR

Akvarelové pastelky zn. KOH-I-NOOR jsou pastelky, které jsou rozmyvatelné vodou a může se s nimi nejen kreslit, ale také malovat. Rozmývají se pomocí štětce či houbičky. Jsou vhodné pro dětskou a hobby tvorbu. Jsou ideální pro hodiny výtvarné výchovy. Pastelky jsou šestihranné a jejich barvy jsou syté. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.