Stabilo fixy Cappi - 12 ks

Neohodnoceno

Fixy Cappi značky Stabilo jsou praktická a barevná sada fixů ideální pro děti, studenty i profesionály. Tato sada obsahuje 12 fixů STABILO Cappi s unikátním systémem uzávěru, který zabraňuje jejich ztrátě. Každá fixa je vybavena krytkou s otvorem pro připevnění na šňůrku, což umožňuje snadné uchopení a organizaci. Baleno v kartonovém obalu s praktickým otvíráním, tato sada je ideálním doplňkem do školního batohu nebo pracovního stolu.

211 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 83711
Stabilo fixy Cappi - 12 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • fixy značky Stabilo
  • řada Cappi - pro dětskou tvorbu
  • vypratelný a omyvatelný inkoust jen studenou vodou
  • odolné proti vysychání
  • baleno v kartonovém obalu
  • sada obsahuje 12 pestrých barev
  • netoxický inkoust
  • ergonomická úchopová zóna pro optimální držení v dětských rukách
  • praktický kroužek na navléknutí víček proti jejich ztrátě

Fixy Stabilo

Udržte své psací potřeby v pořádku s STABILO Cappi 12 ks sadou v kartonovém obalu! Tato barevná sada fixů je ideálním doplňkem pro každého, kdo hledá praktický a organizovaný způsob psaní a kreslení. Každá fixa je vybavena unikátním systémem uzávěru, který zabraňuje ztrátě, a možností upevnění na šňůrku, což usnadňuje uchopení a uskladnění. Baleno v kartonovém obalu pro snadné uskladnění a organizaci, tato sada je ideálním doplňkem do školního batohu nebo pracovního stolu. Přidejte STABILO Cappi do své sbírky psacích potřeb a užijte si barevné a organizované psaní a kreslení každý den!

stabilo 5 cappi

Skladování

Pro tyto popisovače není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Upozornění

Pozor nenechávejte dítě mladší 3 let samotné při práci s těmito výtvarnými produkty, doporučujeme dohled dospělé osoby. Prosím, přečtěte si varování na obalu a dodržujte je. Fixy obsahují malé části - víčka, které děti mohou spolknout a mohou způsobit zadušení.