Koh-i-noor TORPEDO+ZMIZIK

1 hodnocení

Roller Torpédo zn. KOH-I-NOOR je ideální mezi-článek mezi plnícím perem a klasickou propiskou. Je vhodné pro mladší školáky na prvních stupních, milovat ho ale budou i ti starší žáci a studenti. Zde ho máme v sadě i se zmizíkem! 

42 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 7027
Koh-i-noor TORPEDO+ZMIZIK
1 hodnocení
Pero se zmizíkem
Novinka

Detailní popis produktu

 • roller zn. KOH-I-NOOR
 • kuličkové pero má trojhranný ergonomický úchop
 • víčko pera má bezpečnostní otvory pro případné spolknutí, jenž umožňují dýchání
 • součástí balení je také zmizík
 • plněno modrým zmizíkovatelným ikoustem
 • nepropíjí se skrz papír
 • inkoust je možné vyprat
 • roller je vhodný i pro leváky a dysgrafiky
 • rovnoměrná stopa o šířce 0,3 mm
 • ideální pro první stupeň základních škol

Roller Torpédo KOH-I-NOOR

Roller Torpédo zn. KOH-I-NOOR je ideální mezi-článek mezi plnícím perem a klasickou propiskou. Je vhodné pro mladší školáky na prvních stupních, milovat ho ale budou i ti starší žáci a studenti. Zde ho máme v sadě i se zmizíkem! Roller je lehký a má ergonomický úchop, který ulehčuje jeho držení a omezuje únavu dětské ruky, navíc je vhodný i pro leváky a dysgrafiky. Roller má též bezpečnostní víčko, které při případném vdechnutí umožňuje dýchání. Rollery mají modrý inkoust, který je možné vyprat, děti ho také mohou za pomoci zmizíku z papíru vymazat (což učitelé nevidí rádi), jeho výhodou je, že nepropíjí. Torpédo je tedy skvělým pomocníkem a průvodcem při začátcích psaní! Jak se s rollerem píše, se můžete podívat na našem videu zde

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.