Concorde - Bombičkové pero Punto A2900

1 hodnocení

Bombičkové pero značky Concorde ve dvou barevných variantách - růžová pro holky a modrá pro kluky. Skvěle padnou do ruky. Ideální pero pro prvňáčky!

Varianta:
37 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 3175/MOD 3175/RUZ Zvolte variantu
Concorde - Bombičkové pero Punto A2900
1 hodnocení
Bombičkové pero Concorde pro prvňáčky
Novinka

Detailní popis produktu

 • bombičkové pero zn. Concorde
 • plastové plnící pero s kovovým hrotem
 • dvě barevné varianty - bledě modrá a světle růžová 
 • krásný design s puntíky
 • balení obsahuje 4 inkoustové bombičky 
 • modrý inkoust 
 • odlehčené tělo, aby nenamáhalo dětskou ruku
 • hezky se drží a snadno píše
 • ideální pro první stupeň základních škol

Inkoustové pero Concorde

Plnící bombičkové pero zn. Concorde je ideální pro první stupeň základních škol. Krásný hravý design s puntíky se nabízí ve dvou barevných provedeních - modré a růžové. Součástí balení jsou 4 inkoustové bombičky s modrým inkoustem. Pero snadno píše, je velmi lehké a drobné, aby nenamáhalo malou dětskou ruku. Jak se s perem píše, uvidíte na našem videu zde

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.