Carioca Temperové barvy 5 x 12 ml

Neohodnoceno

Temperové barvy značky Carioca jsou vysoce kvalitní a víceúčelové barvy vhodné pro širokou škálu uměleckých projektů. Tyto barvy jsou založeny na tradiční receptuře temperových barev, která poskytuje vynikající krytí a intenzitu barev. Jsou vhodné pro malování na různé povrchy, včetně papíru, kartonu, dřeva a plátna. Temperové barvy jsou oblíbené zejména u dětí a jejich tvorby.

standardní cena: 103 Kč –4 % 98 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 00132
Carioca Temperové barvy 5 x 12 ml
Neohodnoceno
40013 CARIOCA Tempera Tubes 12 ml 5 pcs
103 Kč –4 %

Detailní popis produktu

  • temperové barvy značky Carioca
  • s vysokým podílem barevných pigmentů
  • sada 5 ks barev v tubě
  • obsah tuby 12 ml
  • barvy vhodné na papír, karton, dřevo či plátno
  • syté barvy a vysoká krycí schopnost
  • ředitelné vodou, barvy je možné vzájemně míchat
  • barvy je možné vyprat
  • vhodné pro dospělé i dětské malíře

Temperové barvy Carioca

Temperové barvy od značky Carioca jsou ideální volbou pro všechny umělce, kteří hledají kvalitní a víceúčelové barvy pro své umělecké projekty. Tyto barvy nabízejí vynikající krytí a intenzitu barev, což umožňuje vytvářet živé a poutavé obrazy na různých površích. S jejich širokou škálou odstínů můžete snadno vyjádřit svou kreativitu a dosáhnout požadovaných efektů ve svých uměleckých dílech. Objednejte si své temperové barvy Carioca ještě dnes a pusťte se do tvorby svých uměleckých snů. Temperové barvy značky Carioca vynikají krásnými barvami a jsou ideální jak pro dospělé, tak pro děti a jejich kreativní tvorbu doma i ve škole. Barvy jsou ředitelné vodou, nanáší se štětci a jsou vhodné pro děti od 3 let. Potěšte své malé malíře a dopřejte jim krásné barvy, kterými vykouzlí barevný svět! 

Carioca tempera-in-tubetti-12-ml-5-pz

Co je tempera?

Tempera je vodou ředitelná barva, která je rychleschnoucí. Po zaschnutí barvy je stále vodou rozmyvatelná, tzn. pokud obrázek znovu namočíte, oživíte ho a můžete pokračovat v malbě. Barvy se prodávají v kalíšcích, lahvích či v kovových tubách, ze kterých je možné přímo malovat (také existují temperové barvy v tyčince vhodné pro malé děti). Hotové dílo není voděodolné a musí být uchováno v suchu. Barvy po zaschnutí lehce zesvětlají a bohužel nejsou světlo stálé. Po zaschnutí je barva spíše matná a nemá tak jasné a syté odstíny, není 100%  krycí jako akrylová barva, ale je částečně krycí. Barvy jsou bez zápachu. Maluje se nejčastěji na papír a na plátno. Temperová barva je oblíbená zejména pro dětskou tvorbu, díky tomu, že se dají barvy umýt.

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.