Colorino barvy na obličej, suché, štěteček, 5 barev

2 hodnocení

Barvy určené na kreativní malování na obličej a tělo značky Colorino vykouzlí úsměv. Vytvořte si originální reálnou masku na karneval či jinou zábavní událost, kde jsou masky vítány.

70 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 1581
Colorino barvy na obličej, suché, štěteček, 5 barev
2 hodnocení

Detailní popis produktu

  • obličejové barvy určené pro kreativní malování na obličej a tělo
  • snadno se nanáší pomocí houbiček (2 oboustranné v balení)
  • syté barvy
  • snadné nanášení a míchání 
  • zdravotně nezávadné
  • jsou bez zápachu
  • balení obsahuje 5 základních barev + 2 aplikátory

Barvy na obličej Colorino

Barvy určené na kreativní malování na obličej a tělo značky Colorino vykouzlí úsměv. Vytvořte si originální reálnou masku na karneval či jinou zábavní událost, kde jsou masky vítány. Barvy se snadno nanáší pomocí přiložených houbičkových aplikátorů a je možné je míchat a stínovat. Před použitím barev na pokožku naneste slabou vrstvu pleťového krému pro následné snadné odstranění barev z pokožky. 

17

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Colorino je značka, která se specializuje na výrobu výtvarných potřeb a hraček pro děti a mladé umělce. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu, rozvíjely motorické dovednosti a přinášely dětem radost z uměleckého vyjádření.

Colorino je určeno pro děti různých věkových kategorií, od batolat až po starší školáky. Naše produkty jsou bezpečné a pedagogicky cenné, a proto je používají jak rodiče, tak učitelé. Podporujeme rozvoj dětské fantazie, kreativity a dovedností prostřednictvím uměleckého procesu. S Colorino můžete být jisti, že vaše dítě bude mít zábavný a vzdělávací zážitek z umění.