Colorino vodové barvy, paletka, se štětcem, 12 barev

1 hodnocení

Paleta veselých vodovek značky Colorino pro malé malíře! Kvalitní vodové barvy s vysokým podílem pigmentu rozzáří každé tvořivé dítko!

89 Kč
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Kód: 2535
Colorino vodové barvy, paletka, se štětcem, 12 barev
1 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 04 05 v 9.10.40
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • pro školky a školy
  • pro děti od 3 let
  • rozměr paletky: 22 x 17 cm
  • balení obsahuje 12 základních barev + paletka + štětec
  • barva balení bude vybraná náhodně 

Vodovky Colorino 

Paleta veselých vodovek pro malé malíře! Kvalitní vodové barvy s vysokým podílem pigmentu. Při opakovaném používání barvy nepopraskají. Praktická paletka z pevného plastu s odnímatelným víkem nabízí misky pro míchání barev. V sadě je také štětec, není tedy třeba nic dalšího dokupovat. 

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev.

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů. S barvami pracujte za dohledu dospělé osoby. 

Colorino je značka, která se specializuje na výrobu výtvarných potřeb a hraček pro děti a mladé umělce. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu, rozvíjely motorické dovednosti a přinášely dětem radost z uměleckého vyjádření.

Colorino je určeno pro děti různých věkových kategorií, od batolat až po starší školáky. Naše produkty jsou bezpečné a pedagogicky cenné, a proto je používají jak rodiče, tak učitelé. Podporujeme rozvoj dětské fantazie, kreativity a dovedností prostřednictvím uměleckého procesu. S Colorino můžete být jisti, že vaše dítě bude mít zábavný a vzdělávací zážitek z umění.