Ditipo - Písanka - Písmenka od nN po zZ

2 hodnocení

Písanka písmenka N-Z edice Zábavné učení napomáhá zábavnou a moderní formou ke snadnému zapamatování písmen. Pokud máte doma malého prvňáčka či šikovného předškoláka, tak neváhejte a sešit pořiďte, budete mít zábavný program na deštivá odpoledne.

Položka byla vyprodána…
16 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 1882
Ditipo - Písanka - Písmenka od nN po zZ
2 hodnocení

Detailní popis produktu

 • moderní způsob nácviku psaní písmen od N do Z
 • obrázek stromu jako pomůcka pro pochopení psaní nad/pod řádkem a velikost malých/velkých písmen
 • maxi písmena slouží k procvičování tahů a k uvolnění zápěstí
 • obrázek na vybarvení napomáhá ke snadnému zapamatování písmenka
 • vhodné pro domácí procvičování
 • rozměr sešitu 147 x 210 mm (A5)
 • obsahuje 28 stran
 • vhodné pro děti od 5 - 7 let

Písanka - Písmenka nN - zZ

Písanka písmenka N-Z edice Zábavné učení napomáhá zábavnou a moderní formou ke snadnému zapamatování písmen. Pokud máte doma malého prvňáčka či šikovného předškoláka, tak neváhejte a sešit pořiďte, budete mít zábavný program na deštivá odpoledne. Cviční jsou vhodná k procvičování tahů a zároveň k důležitému uvolňování zápěstí, psaní a kreslení také usnadňuje zapamatování písmenek.  

84

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Ditipo je renomovanou značkou, která se specializuje na dětské hračky, hry a vybavení pro děti. S více než 25 lety zkušeností na trhu je Ditipo dobře známým jménem pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné produkty pro své děti.

Hlavními produkty od značky Ditipo jsou:

 1. Hračky pro děti: Ditipo nabízí široký výběr hraček pro děti všech věkových kategorií. Od hraček pro nejmenší po stavebnice, hry, autíčka a panenky, Ditipo pokrývá široké spektrum zábavy pro děti.

 2. Hry a hlavolamy: Pro starší děti a rodinnou zábavu jsou k dispozici různé deskové hry, puzzle a hlavolamy, které podporují rozvoj logického myšlení a dovedností.

 3. Dětský nábytek a vybavení: Ditipo také nabízí nábytek a vybavení pro dětské pokoje, včetně postýlek, stolků, židlí a dalšího.

 4. Kreativní potřeby: Značka podporuje tvůrčí rozvoj dětí tím, že nabízí kreativní potřeby, jako jsou pastelky, barvy, a výtvarné sestavy.

 5. Oblečení a doplňky pro děti: Ditipo má také širokou nabídku dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Ditipo si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny výrobky prochází přísnými testy a splňují nejvyšší normy bezpečnosti pro děti. Značka také klade důraz na kreativitu, vzdělávání a zábavu dětí prostřednictvím svých produktů.

Celkově je Ditipo spolehlivou značkou pro rodiče, kteří hledají kvalitní hračky a vybavení pro své děti. Jejich produkty podporují rozvoj dětí a zajišťují, že se děti mohou bavit a učit zároveň.