Ditipo - Zábavný sešit - Hurá do školy 1

1 hodnocení

Hurá do školy 1 edice Zábavné učení je sešit s úkoly pro předškoláky a začínající školáky! Nenásilně rozvíjí grafomotoriku střídajícími se aktivitami. 

36 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 1893
Ditipo - Zábavný sešit - Hurá do školy 1
1 hodnocení

Detailní popis produktu

 • sešit s úkoly a aktivitami pro předškoláky a začínající školáky
 • vhodné pro děti od 5 - 7 let
 • zadání je dvoujazyčné - české a slovenské
 • jednoduché počítání a číselná řada
 • rozeznávání písmen, barev a tvarů
 • přiřazování, postřeh
 • poznávání světa okolo nás
 • rozvíjí grafomotoriku
 • rozměr sešitu 215 x 275 mm (A4)
 • počet stran 16 

Hurá do školy 

Hurá do školy 1 edice Zábavné učení je sešit s úkoly pro předškoláky a začínající školáky! Nenásilně rozvíjí grafomotoriku střídajícími se aktivitami. Obsahují jednoduché počítání, rozeznávání písmen, barev a tvarů, spojování a další úkoly vhodné pro přípravu předškoláka k zápisu do první třídy i pro procvičování začínajících školáčků.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale skladujte v suchu a nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Ditipo je renomovanou značkou, která se specializuje na dětské hračky, hry a vybavení pro děti. S více než 25 lety zkušeností na trhu je Ditipo dobře známým jménem pro rodiče, kteří hledají kvalitní a bezpečné produkty pro své děti.

Hlavními produkty od značky Ditipo jsou:

 1. Hračky pro děti: Ditipo nabízí široký výběr hraček pro děti všech věkových kategorií. Od hraček pro nejmenší po stavebnice, hry, autíčka a panenky, Ditipo pokrývá široké spektrum zábavy pro děti.

 2. Hry a hlavolamy: Pro starší děti a rodinnou zábavu jsou k dispozici různé deskové hry, puzzle a hlavolamy, které podporují rozvoj logického myšlení a dovedností.

 3. Dětský nábytek a vybavení: Ditipo také nabízí nábytek a vybavení pro dětské pokoje, včetně postýlek, stolků, židlí a dalšího.

 4. Kreativní potřeby: Značka podporuje tvůrčí rozvoj dětí tím, že nabízí kreativní potřeby, jako jsou pastelky, barvy, a výtvarné sestavy.

 5. Oblečení a doplňky pro děti: Ditipo má také širokou nabídku dětského oblečení, obuvi a doplňků.

Ditipo si zakládá na kvalitě a bezpečnosti svých produktů. Všechny výrobky prochází přísnými testy a splňují nejvyšší normy bezpečnosti pro děti. Značka také klade důraz na kreativitu, vzdělávání a zábavu dětí prostřednictvím svých produktů.

Celkově je Ditipo spolehlivou značkou pro rodiče, kteří hledají kvalitní hračky a vybavení pro své děti. Jejich produkty podporují rozvoj dětí a zajišťují, že se děti mohou bavit a učit zároveň.