DJECO DIY Malá hůlka pro čarodějnice

1 hodnocení

Krásná kreativní sada značky Djeco pro malé kouzelníky a čarodějky díky níž vytvoříte kouzelnické hůlky, které ve tmě svítí! Skvělá sada na vyplnění volného času či pro společné tvoření na oslavě narozenin. 

269 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: DJ07954
DJECO DIY Malá hůlka pro čarodějnice
1 hodnocení
kouzelnická hůlka Djeco
Novinka Tip

Detailní popis produktu

  • kreativní sada na výrobu 4 kouzelnických hůlek
  • vhodné pro děti od 5 let
  • děti sestavují a zdobí kouzelné hůlky pomocí dodaných obtisků, samolepek a stuh
  • obsahuje 4 podpěry, 4 dřevěné hůlky, 4 sady obtisků, 4 sady samolepek, 4 barevné organzové stuhy, návod krok za krokem
  • vyrobeno z papíru s certifikací FSC®
  • velikost hůlek 35 x 10 cm
  • rozměry balení 20 x 26 x 4,5 cm

DIY Malá hůlka pro čarodějnice Djeco

Krásná kreativní sada značky Djeco pro malé kouzelníky a čarodějky díky níž vytvoříte kouzelnické hůlky, které ve tmě svítí! Skvělá sada na vyplnění volného času či pro společné tvoření na oslavě narozenin. Kreativní sada na výrobu 4 magických hůlek pro děti od 5 let obsahuje vše potřebné k jejich výrobě. Děti si hůlky sestaví a následně dozdobí pomocí samolepek, obtisků a stuh. Hotové hůlky, díky jejich povrchové úpravě, svítí v noci a jsou připraveny kouzlit. Kreativní aktivita, která kombinuje jednoduchou montáž a dekoraci. Kouzelnické hůlky učarují všem dětem!  

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.