DJECO Inspired by Giuseppe Arcimboldo - Jarní zelenina

Neohodnoceno

Jedinečná a originální kolážová sada samolepek značky Djeco série "Inspirated by" zabaví v každém věku! Vznikne Vám pod rukami dílo ve stylu italského malíře Giuseppe Arcimbolda!

178 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: DJ09370
DJECO Inspired by Giuseppe Arcimboldo - Jarní zelenina
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • sada originálních samolepek, se kterými vytvoříte jedinečné dílo inspirované malířem Giuseppe Arcimboldem
  • obsahuje 4 ilustrované karty o velikosti 20 x 20 cm, 4 listy samolepek a návod krok za krokem
  • vhodné od věku 5 do 99 let
  • rozměry balení: 22 x 23 cm
  • použitý papír má certifikaci FSC®

Inspirated By Giuseppe Arcimboldo Djeco

Jedinečná a originální kolážová sada samolepek značky Djeco série "Inspirated by" zabaví v každém věku! Vznikne Vám pod rukami dílo ve stylu italského malíře Giuseppe Arcimbolda! Tento jedinečný mistr malíř tvořil podobizny na způsob zátiší z různých předmětů, ovoce, zeleniny, květin i zvířat. Pojďte to zkusit také, k dispozici máte 4 archy samolepek, které se vrství dle návodu mistrova obrazu či můžete použít svou vlastní fantazii a sestavit si vlastní "portréty". Tuto koláž můžete koupit Vašim dětem, ale i se můžete zabavit sami. Video produktu najdete na našem Instagramu zde

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.