Djeco - lapač snů Sova

3 hodnocení

Mystický indiánský lapač snů značky Djeco je překrásnou dekorací do každého dětského pokoje. Lapač snů, zavěšený nad postelí, má magickou moc a chrání před špatnými sny!

320 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 79618
Djeco - lapač snů Sova
3 hodnocení
Snímek obrazovky 2022 08 21 v 18.20.25
Tip

Detailní popis produktu

  • kreativní sada - lapač snů
  • motiv Sovy
  • lapač si zvládnou vytvořit děti od 7let
  • velikost lapače po sestavení 15 x 40 cm
  • balení obsahuje: jehlu, čtyři druhy nití, korálky a kreslené doplňky pro vytvoření designového efektu
  • velikost balení: 20 x 26 x 3,5 cm

Lapač snů Djeco  

Mystický indiánský lapač snů značky Djeco je překrásnou dekorací do každého dětského pokoje! Lapač snů, zavěšený nad postelí, má magickou moc a chrání před špatnými sny! Lapač Vám přináší jen sny dobré a chrání Váš klidný spánek. Tato sada obsahuje vše, co je potřeba k sestavení kouzelného lapače. Je vhodný pro děti od 7 let. Obsahuje spoustu doplňků, peříček a korálků k vytvoření svého strážce snů o velikosti 15 x 40 cm. Balení obsahuje jehlu, čtyři druhy nití, korálky a kreslené doplňky pro vytvoření designového efektu. Video najdete na našem Instagramu

Djeco kreativní lapač snů sova

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.