Djeco - pěnové koláže Monstra

Neohodnoceno

Kreativní sada značky Djeco pro šikovné kluky, kteří si na 4 předtisknutých kartičkách vytvoří koláže příšer a monster. Může být i skvělou dekorací do dětského pokojíčku. 

standardní cena: 260 Kč –13 % 226 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: DJ09406
Djeco - pěnové koláže Monstra
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 16.16.47
Novinka
260 Kč –13 %

Detailní popis produktu

  • kreativní sad pro kluky značky Djeco
  • sada 4 předtištěných karet
  • balení obsahuje ilustrované karty o rozměru 150 x 200 mm, pěnové samolepící tvary v osmi variantách k dotvoření a podrobný návod
  • barevné koláže s 3D efektem
  • vhodné pro děti od 7 let
  • velikost balení 21,5 x 21,5 x 4 cm
  • rozvíjí dětskou fantazii, kreativitu a jemnou motoriku

Pěnová koláž Djeco

Kreativní sada s kolážemi značky Djeco pro šikovné kluky, kteří si na 4 předtisknutých kartičkách vytvoří koláže příšer a monster. Může být i skvělou dekorací do dětského pokojíčku. Pěnové dílky se lepí na přiloženou šablonu a vzniknou prima děsivé příšery s 3D efektem, ke kartičkám si mohou kluci vymyslet příběhy a dětská fantazie jede na plné obrátky! djeco pěnové koláže monstra

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.