FolkArt - metalická akrylová barva s cukrovým efektem Sandcastle 59 ml

Neohodnoceno

FolkArt Metalická barva s cukrovým efektem -  akrylová barva, která dodává vašim projektům cukrově texturu a kovový lesk. Tato jedinečná formulace obsahuje bohaté kovové odstíny a živé drahokamové tóny spolu s granulovým dotykem.

119 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 9025-
FolkArt - metalická akrylová barva s cukrovým efektem Sandcastle 59 ml
Neohodnoceno
Metalické barvy s texturou - Sandcastle
Novinka

Detailní popis produktu

  • prémiové akrylové barvy značky FolkArt
  • obsah balení 59 ml
  • barva metalická Sandcastle (pískově žlutá)
  • vytváří cukrovou texturu
  • netoxické
  • vodou ředitelné, po zaschnutí voděodolné
  • snadno se míchají s jinými odstíny
  • ideální pro všechny porézní povrchy 
  • vynikající krycí vlastnosti
  • krémová konzistence

Akrylová barva FolkArt

FolkArt Sugar Metallic Textured Akrylová barva dodává vašim projektům cukrově texturu a kovový lesk. Tato jedinečná formulace obsahuje bohaté kovové odstíny a živé drahokamové tóny spolu s granulovým dotykem. Zvýrazněte své řemeslné a dekorační projekty přidáním hloubky a kontrastu díky dimenzionálnímu lesku této barvy. Perfektní pro vnitřní i venkovní projekty, tato vodou ředitelná a nejedovatá formulace lze použít na různé povrchy, včetně skla, dřeva, plátna, terakoty a kovu. Dejte svým uměleckým a řemeslným projektům cukrově kovový dotek s exkluzivní formulací akrylové barvy FolkArt Sugar Metallic Textured.

Gold_1

Pro koho jsou akrylové barvy určeny?

Zamilují si je jak začínající malíři, kteří díky nim objeví kouzlo akrylových barev, tak i zkušení malíři, kteří ocení jejich vlastnosti

Vlastnosti akrylových barev

Akrylová barva se nejčastěji používá k malbě, ale také do kombinovaných výtvarných technik či na akrylový pouring. Akrylová malba je velmi oblíbená výtvarná technika. Základní vlastností akrylové barvy, na rozdíl od olejových barev, je rychlé schnutí, které je v rámci minut. Je to její super vlastnost, díky tomu výtvarná díla bývají poměrně rychle vytvořená a je možné se k nim stále vracet dokud nejsou kompletně dokončená.

Akrylová barva velmi dobře drží na různých površích a jde s ní malovat téměř na vše, lépe drží na porézním povrchu. Akrylová barva je vodou ředitelná, případně pro zachování sytosti barvy, je též možné použít na ředění pouring medium. Po zaschnutí jsou barvy nesmyvatelné a stálobarevné. 

Jak na akrylové barvy

Chystáte se propadnout do světa akrylových barev a nevíte co si pořídit? 

Vedle kvalitních akrylových barev budete potřebovat nádobu s vodou, kvalitní štětce (syntetické či přírodní), papírové či látkové utěrky na utírání vody ze štětců a palety

Dále potřebujete předmět, na který se chystáte malovat a případně nějakou podložku, kde budete tvořit, protože akrylové barvy po zaschnutí není možné umýt. Takto jednoduché to je.

Použití akrylových barev

Akrylové barvy, díky svým vlastnostem, je možné použít na většinu povrchů. Od papíru, plátna, dřeva, plastu, látky, koženky, kůže, kamene, kov až po porcelán či sklo. Barva lépe drží na porézním povrchu, na neporézním povrchu např. porcelánu nebo skle, může dojít k mechanickému poškození (odření, poškrábání, otěr). Proto u neporézních materiálů doporučujeme zafixovat.

Fixace akrylových barev 

Záleží na jaký povrch jste malovali. Obecně doporučujeme zafixovat povrch lakem (ať už ve spreji nebo pomocí štětce). V případě skla, porcelánu či keramiky doporučujeme zapéct, a to minimálně na 160°C po dobu jedné hodiny. Pokud jste malovali na látku, stačí zažehlit přes pečící papír.

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, díky vysokému obsahu pigmentu by se zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi bez dohledu.