Gumovatelné pero Stitch

Neohodnoceno

Praktická gumovatelná pera Colorino pro děti i dospělé s motivem postavičky Stitch. Kvalitní inkoust lze v případě potřeby jednoduše vygumovat a přepsat.

41 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 54908
Gumovatelné pero Stitch
Neohodnoceno
gumovatelne pero stitch
Novinka

Detailní popis produktu

  • 6 různých motivů - motiv bude vybrán náhodně
  • barva náplně: modrá 
  • šířka stopy: 0,5 mm 
  • stiskací mechanika 
  • dostupná náhradní náplň
  • možnost výběru barvy pera - tvar koaly je následně vybrán náhodně 

Gumovatelné pero Colorino

Praktické gumovatelné pero pro děti i dospělé s motivy roztomilých postaviček Stitche. Kvalitní modrý inkoust lze v případě potřeby jednoduše vygumovat a přepsat. Guma je součástí pera (ukončení na druhé straně pera), tuha pera vyjede po stlačení zvířátka na boční straně pera. 

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu inkoustu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

GUMOVATELNÉ PERO

Colorino je značka, která se specializuje na výrobu výtvarných potřeb a hraček pro děti a mladé umělce. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu, rozvíjely motorické dovednosti a přinášely dětem radost z uměleckého vyjádření.

Colorino je určeno pro děti různých věkových kategorií, od batolat až po starší školáky. Naše produkty jsou bezpečné a pedagogicky cenné, a proto je používají jak rodiče, tak učitelé. Podporujeme rozvoj dětské fantazie, kreativity a dovedností prostřednictvím uměleckého procesu. S Colorino můžete být jisti, že vaše dítě bude mít zábavný a vzdělávací zážitek z umění.