Koh-i-noor fixy souprava popisovacu 12

1 hodnocení

Školní popisovače zn. KOH-I-NOOR mají trojhranný ergonomický úchope a jsou opatřeny bezpečnostním chránítkem, které umožňuje dýchání i v případě spolknutí.

43 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8783
Koh-i-noor fixy souprava popisovacu 12
1 hodnocení
KOH I NOOR fixy školní
Novinka

Detailní popis produktu

 • školní fixy zn. KOH-I-NOOR
 • trojhranný ergonomický úchop
 • bezpečnostní chránítko hrotu (v případě spolknutí umožňuje dýchání)
 • vypratelný inkoust
 • odolné proti vysychání (min. 5 let)
 • odolné hroty proti zamáčknutí
 • kulaté hroty s šířkou 1 - 2 mm
 • baleno v plastovém obalu
 • sada obsahuje 12 pestrých barev
 • použité materiály splňují normy EN - 71

Fixy KOH-I-NOOR

Školní popisovače zn. KOH-I-NOOR mají trojhranný ergonomický úchope a jsou opatřeny bezpečnostním chránítkem, které umožňuje dýchání i v případě spolknutí. Jsou plněné pestrými vypratelnými inkousty a vyrobeny z materiálů zajišťující odolnost proti vyschnutí minimálně 5 let. Hroty odolné proti zatlačení umožňují psát a malovat stopou šířky 1 – 2 mm, délka 600 m. Fixy jsou ideální do školního penálu a na dětské výtvarné projekty. Jsou skvělé i na doma či do kanceláře. 

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.