KOH-I-NOOR souprava umělých gradačních uhlů GIOCONDA 8694, 4 ks

Neohodnoceno

Souprava 4 ks umělých černých uhlů zn. KOH-I-NOOR. Tyto umělecké uhly jsou balené po 4 ks (MIX gradací). Jsou rovnocennou náhradou přírodního uhlu a jsou vhodné pro uměleckou i hobby tvorbu. 

142 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2896
KOH-I-NOOR souprava umělých gradačních uhlů GIOCONDA 8694, 4 ks
Neohodnoceno
Snímek obrazovky 2023 07 05 v 13.23.54
Novinka

Detailní popis produktu

 • sada umělých uhlů KOH-I-NOOR
 • 4 ks v sadě
 • černá barva
 • průměr uhlu 12 mm a délka 75 mm
 • mix gradací - 1, 2, 3, 4 - různá tvrdost
 • vhodné na větší plochy
 • rovnocenná náhrada přírodního uhlu

Umělý uhel KOH-I-NOOR

Souprava 4 ks umělých černých extra uhlů o průměru 12 mm a délce 75 mm. Balené po 4 ks (MIX gradací od nejměkšího po nejtvrdší 1, 2, 3, 4). Používají se především na větší plochy. Jsou rovnocennou náhradou přírodního uhlu. Vhodné jsou pro uměleckou i hobby tvorbu. Výslednou kresbu je vhodné stabilizovat fixativem.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.