Koh-i-noor stíratelný fix černý 9003

Neohodnoceno

Značkovače na bílé tabule, plněné pigmentovými za sucha stíratelnými inkousty na alkoholové bázi. Stopa písma je za sucha stíratelná. Jsou určeny pro psaní na neporézní bíle tabule ve školách a kancelářích a zejména pro stíratelné tabulky menších formátů.

Položka byla vyprodána…
12 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 8877
Koh-i-noor stíratelný fix černý 9003
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 • značkovač na bílou tabulku zn. KOH-I-NOOR
 • písmo je za sucha stíratelné z neporézních materiálů
 • alkoholová báze
 • určeno pro psaní na neporézní materiály
 • speciálně určeny na stíratelné tabulky do škol
 • kulaté hroty 2 mm
 • černá barva
 • při použití na papír je stopa písma světlo stálá

Značkovače na stíratelné tabulky KOH-I-NOOR

Značkovače zn. KOH-I-NOOR na bílé tabule. Jsou plněné pigmentovými za sucha stíratelnými inkousty na alkoholové bázi. Stopa písma je za sucha stíratelná. Fixy jsou určeny pro psaní na neporézní bíle tabule ve školách a kancelářích a zejména pro stíratelné tabulky menších formátů. Při použití na papír je stopa písma světlo stálá. Kulatými hroty je možné psát šířkou stopy písma 2 mm, délka 350 m. Dlouhodobě je nutné skladovat ve vodorovné poloze.

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.