Kompletní sada na tečkování

44 hodnocení

Krásná sada pro oblíbené tečkování! Dopřejte si to nejlepší a kupte si tečkovaní sadu, kde najdete vše, co k této uklidňující metodě potřebujete. 

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 925 Kč –11 % 815 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 585
Kompletní sada na tečkování
44 hodnocení
Sada na tečkování
Tip
925 Kč –11 %

Detailní popis produktu

Sada na tečkování 

Krásná sada pro oblíbené tečkování! Dopřejte si to nejlepší a kupte si tečkovaní sadu, kde najdete vše, co k této uklidňující metodě potřebujete. Tečkovací nástroje, akrylová barva, šablony a další pomůcky pro základy tečkování v jedné sadě!

Skladování barev a laku

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev. 

V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Skladování tečkovacích nástrojů

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly nástroje v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám. Pozor na mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů barvou, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobky nejsou hračkou a nejsou určeny pro práci s malými dětmi.

Podobné produkty

Malování na látku sada
Novinka
939 Kč
969 Kč (–3 %)
Skladem (>5 ks)
Kód: 1950
Sada s 3D dekorací Jednorožec
Novinka
670 Kč
Momentálně nedostupné
Kód: 3939
Sada s 3D dekorací Slon
699 Kč
Momentálně nedostupné
Kód: 9872
Sada na malování kamínků s návody
Novinka
599 Kč
661 Kč (–9 %)
Momentálně nedostupné
Kód: 1917