Phoenix - Malířská špachtle č. 6

Neohodnoceno

Kvalitní malířská špachtle značky Phoenix s dřevěnou rukojetí je skvělým pomocníkem při míchání barev, vytváření výtvarných děl či strukturovaných obrazců.

43 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 16571
Phoenix - Malířská špachtle č. 6
Neohodnoceno
malirska spachtle italsky styl c.6 13087
Novinka

Detailní popis produktu

  • malířská špachtle značky Phoenix
  • vyrobeno z nerezové oceli a masivní dřevěné lakované rukojeti
  • pro použití při strukturované malbě, míchání, špachtlování aj.
  • délka špachtle je přibližně 20 cm

malířská špachtle Phoenix 

Kvalitní malířská špachtle značky Phoenix s dřevěnou rukojetí je skvělým pomocníkem při míchání barev, vytváření výtvarných děl či strukturovaných obrazců. Špachtle je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a má dřevěnou lakovanou rukojeť.Malířská špachtle je kouzelným nástrojem v rukou umělce, který otevírá brány k nekonečnému světu tvůrčích možností. Je symbolem volnosti a expresivity, umožňující umělcům vyjádřit svou vizi a emoce pomocí textur a pohybu. Její hladký tah po plátně vytváří dynamické a živé povrchy, přičemž každé zatáčky a záhyby reflektují umělcovu duši. Malířská špachtle se stává mostem mezi myšlenkami a materiály, které se spojují do jedinečného uměleckého díla. Je to nástroj, který poskytuje možnost experimentovat s texturami a vrstvami, což vede k nekonečnému objevování a růstu v uměleckém vyjádření. Více o malbě špachtlí najdete v našem seriálu o akrylových barvách zde

obrázek špachtlí

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly nástroje v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám. Pozor na mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů barvou, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.