Koh-i-noor pravítko čiré 15 cm 742500

1 hodnocení

Krátké pravítko zn. KOH-I-NOOR je ideální a praktická pomůcka do školy či do kanceláře. Pravítko má délku 15 cm a hodí se k měření či podtrhování slov v textu.

13 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 8782
Koh-i-noor pravítko čiré 15 cm 742500
1 hodnocení
pravítko 15 cm
Novinka

Detailní popis produktu

 • plastové pravítko zn. KOH-I-NOOR
 • praktická pomůcka do penálů
 • délka 15 cm
 • přesnost stupnice 0,2% délky
 • označení centimetrů a milimetrů
 • odolný potisk proti opotřebení
 • stupnice tištěna technologií přesného sítotisku
 • pevný plast
 • vyrobeno z průhledného polystyrenu
 • vhodné pro školu i pro kancelář
 • bílá čirá barva

Pravítko KOH-I-NOOR

Krátké pravítko zn. KOH-I-NOOR je ideální a praktická pomůcka do školy či do kanceláře. Pravítko má délku 15 cm a hodí se k měření či podtrhování slov v textu. Tisk stupnic na pravítku je odolný proti opotřebení při běžném používání. Výhodou pravítka jsou malé rozměry a možnost umístění do školního penálu, dále pak průhledná barva, kdy je u měření vidět, kde se pravítko přesně nachází. Pravítko je zabaleno do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.