Svačinový pytlík pro tvorbu papírových hvězd 20 ks hnědé

Neohodnoceno

Získejte naše ekologické svačinové pytlíky, perfektní pro tvorbu papírových hvězd a dekorací! Vyrobené z recyklovatelného papíru, tyto pevné pytlíky jsou ideální pro kreativní projekty a udržitelné výtvory. Ideální pro školní projekty nebo domácí výzdobu, tyto pytlíky jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Pořiďte si je ještě dnes a začněte tvořit nádherné dekorace!

29 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 9875
Svačinový pytlík pro tvorbu papírových hvězd 20 ks hnědé
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • papírové pytlíky na svačiny 
  • 20 kusů pytlíčků
  • hnědá barvě
  • skvělé pro domácí tvoření a vytváření dekorací 
  • ideální na výrobu sněhové vločky a vánoční hvězdy

Svačinový pytlík pro tvorbu papírových hvězd 20 ks

Objevte naše unikátní svačinové pytlíky, ideální pro tvorbu papírových dekorací a hvězd! Tyto ekologické a snadno použitelné pytlíky jsou perfektní volbou pro všechny kreativní projekty. Z recyklovatelného papíru, naše svačinové pytlíky poskytují ideální povrch pro výrobu nádherných papírových hvězd, girland a jiných dekorací. Jejich pevná struktura zajišťuje, že vaše ručně vytvořené dekorace vydrží a zůstanou krásné. Navíc jsou tyto pytlíky bezpečné a neškodné pro životní prostředí, což je skvělé pro ty, kteří hledají udržitelné možnosti. Ideální pro školní projekty, domácí výzdobu, nebo jako kreativní aktivita pro děti. Kupte ještě dnes a začněte vytvářet úžasné papírové dekorace a hvězdy s našimi svačinovými pytlíky!

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.