Třpytivé a metalické

Sady akrylových popisovačů s extra jemným hrotem jsou to pravé, pokud hledáte fixy k detailní práci, ať už se jedná o malbu nebo psaní. Fixy obsahují v inkoustu drobné třpytky, které nádherně ozdobí všechny Vaše projekty - ať už papírové v podobě svatebních nebo narozeninových přání, fotoalba, nebo je využijete na vánoční dekoraci či ozvláštníte své obrázky na kamíncích.

Popisovače Artmagico vynikají svým extra jemným hrotem, který tvoří linku o šíři 0,7 mm. Hroty jsou vyrobené v Japonsku, jenž patří ke špičkám v detailní práci a kaligrafii. Hrot netvoří kaňky ani nevytéká okolo hrotu, což je velikou výhodou, kterou oceníte při opravdu detailní práci.

Fixy s extra jemným hrotem můžete použít i k vybarvování, pokud ale plánujete vybarvovat větší plochy doporučujeme je spojit s některými z dalších typů popisovačů, díky kterým bude Vaše práce rychlejší i preciznější.

Fixy mají vyměnitelné hroty

Velikou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů jako je papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších. Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi - barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný i odolný proti slunečnímu záření, barvy tedy zůstávají stále jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové fixy s extra jemným hrotem doporučujeme skladovat v leže. 

Nejprodávanější

Cena

59399
159399

Značky

Položek k zobrazení: 3
3 položek celkem