UNI

UNI EMOTT fine liner sada FLORAL, 5 ks, 0,4 mm, mix barev

2 hodnocení

Samotný název EMOTT je odvozen ze slova EMOTIONAL, což také naznačuje, že je to skvělý liner pro vyjádření pocitů. Tento exkluzivní, čistý liner je ideální k vytváření poznámek ve stylových barvách, které vyjadřují naše emoce.

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 169 Kč –5 % 159 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kód: 48348
UNI EMOTT fine liner sada FLORAL, 5 ks, 0,4 mm, mix barev
UNI
2 hodnocení
FLORA
Akce
169 Kč –5 %

Detailní popis produktu

  • exkluzivní barevný liner v sadě krásných emočních barev
  • jasné linie, vynikající barvy, vysoká kryvost a voděodolný, otěru odolný a světlo stálý inkoust
  • šířka stopy: 0,4 mm
  • rychleschnoucí inkoust, vhodný i pro leváky
  • pro psaní i kreslení na papír
  • barevný proužek odpovídá barvě náplně
  • velice odolný hrot, neohýbá se a netřepí
  • konzistentní tenká linka při psaní v jakémkoliv úhlu nebo pod jakýmkoliv tlakem
  • balení obsahuje sadu 5 ks

Liner Emott UNI 

Samotný název EMOTT je odvozen ze slova EMOTIONAL, což také naznačuje, že je to skvělý liner pro vyjádření pocitů. Tento exkluzivní, čistý liner je ideální k vytváření poznámek ve stylových barvách, které vyjadřují naše emoce. Plusem jsou potom jasné linie, vynikající barvy, vysoká kryvost a voděodolný, otěru odolný a světlo stálý inkoust. Barevné práce vytvořené s EMOTT budou vypadat jasně, krásně barevně a vydrží věčnost. Linery jsou uložené v pevné krabičce, která je praktická a nadčasová a bude vám tak i krásným stylovým doplňkem na pracovní stůl. Vyrobeno v Japonsku. 

Skladování 

Pro tyto pera není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu inkoustu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

UNI EMOTT

Značka UNI je mezinárodně uznávaným lídrem v oblasti psacích potřeb a kancelářských produktů. S více než 130 lety zkušeností na trhu, UNI je synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost.

UNI se specializuje na výrobu různých typů psacích nástrojů, včetně kuličkových per, gelových per, tužek a fixů. Každý jejich produkt je pečlivě navržen a testován, aby poskytoval optimální výkon a plynulé psaní.

Značka UNI klade velký důraz na inovaci a výzkum nových technologií. To jí umožňuje vytvářet produkty s jedinečnými funkcemi a vlastnostmi, které usnadňují psaní a kreslení.

UNI také dbá na ekologickou udržitelnost. Jejich produkty jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a jsou šetrné k přírodě.

Celkově řečeno, značka UNI je synonymem pro výjimečnou kvalitu, inovaci a udržitelnost v oblasti psacích potřeb. Jejich produkty jsou oblíbeny mezi studenty, profesionály a všemi, kdo oceňují plynulý zážitek z psaní.

Podobné produkty

uni ball pin creative strokes sada 8 ks lineru
Akce Novinka
242 Kč
285 Kč (–15 %)
Momentálně nedostupné
Kód: 72471
Derwent paint pen 0,5 mm
Akce
88 Kč
95 Kč (–7 %)
Momentálně nedostupné
Kód: 888/CER
nature
Akce Novinka
159 Kč
169 Kč (–5 %)
Skladem (1 ks)
Kód: 48331
cer
Akce
Kód: 33764