Akvarelové barvy Derwent Inktense Paint pan travel set

3 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Derwent Inktense Paint Pan Travel obsahuje oblíbené barvy Inktense, které firma Derwent vyrábí v také pastelkách a pastelkových blocích. Sada je zabalena v cestovním pouzdře z kvalitního plastu a obsahuje 12 barev ve vyměnitelných pánvičkách, vodní mini štětec, houbičku a paletku. Kvalitní vysoce pigmentované akvarelové barvy jsou po zaschnutí trvalé.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 479 Kč
Ušetříte 40 Kč (–8 %)
439 Kč
Kód produktu 1230
Značka DERWENT
Kategorie Akvarelové barvy
Položka byla vyprodána...
 
  • akvarelová sada značky Derwent
  • cestovní balení
  • živé intenzivní vodou ředitelné barvy
  • trvalé barvy po zaschnutí, možnost vrstvení bez rozpuštění dříve zaschlých barev
  • vysoce pigmentované, vytváří inkoustové efekty
  • světlostálé
  • použití na porézním povrchu - na papíře, textilu, keramice, dřevě
  • sada obsahuje 12 pánviček Inktense, vodní mini štětec, houbička a pět míchacích paletek

Akvarelové barvy Derwent

Derwent Inktense Paint Pan Travel obsahuje oblíbené barvy Inktense, které firma Derwent vyrábí v také pastelkách a pastelkových blocích. Sada je zabalena v cestovním pouzdře z kvalitního plastu a obsahuje 12 barev ve vyměnitelných pánvičkách, vodní mini štětec, houbičku a paletku. Kvalitní vysoce pigmentované akvarelové barvy jsou po zaschnutí trvaléNa rozdíl od tradičního akvarelu mohou být použity k rozmývání čerstvě aplikované barvy, aniž by došlo k narušení dříve nanesených již suchých vrstev. Barvy Inktense jsou vhodné pro použití na papíře a textilu, je možné je použít na hedvábí a bavlnu. Jsou ideální pro širokou škálu výtvarných a řemeslných projektů. Barva zůstane na látkách při ručním praní ve studené vodě (pod 30 stupňů) bez použití drsných detergentů. Derwent Inktense je vysoce univerzální a lze jej aplikovat na mnoho porézních povrchů včetně keramiky, dřeva a tkaniny. Baleno v plastové krabičce, vnitřní víko je rozděleno do pěti částí a slouží jako paletka na míchání barev. 

Barvy v balení:

sun yellow, mango, poppy red, dark plum, mid ultramarine, bright blue, teal green, racing green, kiwi, burnt yellow ochre, natural brown and ink black

Čtverec produkty MK

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev.

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, díky vysokému obsahu pigmentu by se zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi. 

AQUAREL COLOUR DERWENT INKTENSE