Colorino štětce Footbal 3 ks

1 hodnocení

Školní dětské štětce zn. Colorino v sadě 3 ks. Štětce jsou vhodné pro školní i domácí malování, ideální pro temperové barvy. 

32 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Kód: 9736
Colorino štětce Footbal 3 ks
1 hodnocení

Detailní popis produktu

  • malá sada 3 ks štětců zn. Colorino
  • vhodné pro školky a školy
  • použitelné pro děti od 3 let
  • obsahuje - 2 ks plochých štětců (vel. 8 a 12), 1ks kulatý štětec (vel. 6)
  • barevné krátké násady vhodné pro chlapce 

Štětce Colorino

Školní dětské štětce zn. Colorino v sadě 3 ks. Štětce jsou vhodné pro školní i domácí malování, vhodné pro temperové barvy. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a pozor na jejich mechanické poškození, které by mohlo mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi bez dohledu dospělé osoby.

Colorino je značka, která se specializuje na výrobu výtvarných potřeb a hraček pro děti a mladé umělce. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly kreativitu, rozvíjely motorické dovednosti a přinášely dětem radost z uměleckého vyjádření.

Colorino je určeno pro děti různých věkových kategorií, od batolat až po starší školáky. Naše produkty jsou bezpečné a pedagogicky cenné, a proto je používají jak rodiče, tak učitelé. Podporujeme rozvoj dětské fantazie, kreativity a dovedností prostřednictvím uměleckého procesu. S Colorino můžete být jisti, že vaše dítě bude mít zábavný a vzdělávací zážitek z umění.