Djeco - Kreativní sada Origami letadla

5 hodnocení

Origami sada letadýlek značky Djeco pro děti od 7 let. Sada je vhodná pro všechny malé milovníky letadel a létání, navíc si procvičí svou zručnost a fantazii! 

standardní cena: 160 Kč –13 % 138 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: DJ08760
Djeco - Kreativní sada Origami letadla
5 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 14.51.37
Novinka
160 Kč –13 %

Detailní popis produktu

  • sada papírových skládaček značky Djeco
  • origami pro děti s návodem 
  • obsahuje 20 předtištěných papírů, 20 postaviček, návod krok po kroku 
  • vznikne 20 různých letadel složitelné 5 způsoby
  • vhodné pro děti od 7 let
  • na podporu dětské fantazie, motoriky a zručnosti
  • velikost obalu je 24 x 31,5 x 1 cm

Origami Djeco

Origami sada letadel z papíru značky Djeco je skvělým dobrodružstvím pro kluky (i holky) od cca 7 let. Podpořte jemnou motoriku a zručnost dětí a pořiďte jim tyto super skládačky. Kdo by nepamatoval z dětství na skládaní letadel z listu papíru...tyto origami jsou velmi zábavné a hravě barevné! Malí kapitáni si zvládnout vytvořit 20 vyšperkovaných letadel s kapitány a cestujícími, jenž povýší hru na opravdové dobrodružství ve vzduchu! Závody v létaní mohou začít! 

Djeco origami letadla

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.