Djeco - Kreativní sada Origami tropická zvířata

5 hodnocení

Skvělá origami sada zvířátek značky Djeco pro děti. Sada je vhodná pro všechny milovníky papírových skládaček - japonských origami, které mají tvar zvířátek a tropických rostlin. 

standardní cena: 160 Kč –13 % 138 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2974
Djeco - Kreativní sada Origami tropická zvířata
5 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 14.43.13
Novinka
160 Kč –13 %

Detailní popis produktu

  • sada papírových skládaček Djeco
  • origami sada pro děti s návodem
  • obsahuje 24 předtištěných papírů v neonových odstínech, návod krok po kroku
  • určeno pro děti od 6 - 7 let 
  • na podporu dětské fantazie, motoriky a zručnosti
  • veselá zvířátka a rostliny z tropických rájů 
  • vznikne 24 skládaček na téma Tropik (kolibřík, želva, motýli, květy atd.)
  • velikost obalu je 22 x 23 x 1 cm

Origami Djeco

Origami sada zvířátek značky Djeco pro děti od 6 let. Sada je vhodná pro všechny milovníky papírových skládaček - japonských origami, které mají tvar tropických zvířátek a rostlin. Kouzelné skládačky v úžasných neonových barvách rozveselí každého, kdo si je zkusí složit. Až je Vaše děti ocitnou v tropickém ráji, můžete se k nim připojit a společně si užít hru barev! 

Djeco origami tropic

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.