Herkules lepící tyčinka 8 g 52151911

Neohodnoceno

Kvalitní lepící tyčinka od zn. Herkules se vejde do každého školního penálu. Skvělý rozměr a kvalitní lepidlo je skvělou volbou pro každého školáka.

22 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 80382
Herkules lepící tyčinka 8 g 52151911
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 • lepidlo zn. Herkules
 • ve formě vysouvací tyčinky
 • plastový obal s víčkem, které chrání před vysycháním a vysouvacím mechanismem
 • vhodné na papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály
 • je možné s ním lepit fotografie, slepovat dřevěný nábytek, kožené výstelky obuvi a je vhodné i pro modeláře
 • universální tyčinka je skvělou pomůckou pro školní práce 
 • tyčinka pracuje na principu výsuvné lepící části

Lepidlo Herkules

Kvalitní lepící tyčinka od zn. Herkules se vejde do každého školního penálu. Skvělý rozměr a kvalitní lepidlo je skvělou volbou pro každého školáka. Lepidlo se nanáší na jednu stranu lepeného povrchu a po spojení se nechá chvilku zaschnout. S lepidlem je snadná manipulace a dobře se nanáší.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 stupňů a pod 5 stupňů) nedoporučujeme jeho zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů. Výrobek není hračkou, s lepidlem pracujte za dohledu dospělé osoby.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.