Jesmonite - třpytivé kousky 30 g Duhové odstíny

1 hodnocení

Třpytivé kousky značky Jesmonite jsou speciálně navrženy pro míchání s hmotou Jesmonite, aby vytvořily jedinečné a esteticky přitažlivé povrchy a dekorativní prvky. Použití třpytivých kousků v barvách duhy dodává povrchům a dekorativním prvkům unikátní texturu a vizuální zajímavost.

125 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Kód: 18040
Jesmonite - třpytivé kousky 30 g Duhové odstíny
1 hodnocení
Glitter chips 30g Regenboog mix
Novinka

Detailní popis produktu

  • třpytivé duhové kousky značky Jesmonite
  • vhodné do odlitků hmoty Jesmonite
  • hrubší konzistence
  • nepravidelné kusy
  • mix duhových odstínů
  • obsah balení 30 g v plastové lahvičce

Dekorativní kousky Jesmonite

Naučte se vytvářet unikátní povrchy a dekorativní prvky pomocí barevných kousků, které stačí dát před odlitím do formy nebo po odlití do směsi Jesmonite na povrch. Můžete si také upravit intenzitu lesku tím, že přidáte více nebo méně třpytek podle svých preferencí. Díky duhové paletě barev a vysoké kvalitě pigmentů můžete snadno vytvářet kreativní designy pro různé projekty. Získáte odolné a esteticky přitažlivé výsledky s jednoduchou aplikací barevných kousků. Jejich konzistence umožňuje snadné míchání s hmotou Jesmonite, což vytváří originální textury a vizuální zajímavost.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.