Premiové Dark valounky 2 kg

4 hodnocení

Nádherné prémiové a velké ručně přebírané plážové valounky určené k malování kamínků ve frakci 5-11 cm v šedé barvě. Oblázky jsou hladké a skvěle se na ně maluje jak barvami tak fixy. V balení je v průměru 7 kusů.

129 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 9871
Premiové Dark valounky 2 kg
4 hodnocení

Detailní popis produktu

  • hladké plážové oblázky určené k dekoraci nebo malování 
  • průměrná velikost oblázků je 5 - 11 cm a v balení jich je v průměru 7 kusů
  • šedá barva
  • zabaleno v pytlíčku k opětovnému použití
  • pozor - velikost kamínků je pouze orientační
  • každý kamínek má rozdílný tvar, šířku i hmotnost
  • přírodní materiál
  • obsah balíčku o hmotnosti 2 kg (pozor při objednávce více než 4 kg není možné zaslání skrze Z-POINT, je možné pouze zaslání na doručení domů)

Kamínky plážové oblázky

Nádherné ručně přebírané plážové oblázky určené k malování kamínků. Oblázky jsou hladké a skvěle se na ně maluje jak barvami tak fixami. Ať už jste propadli kouzlu putovních kamínků, nebo jen hledáte krásné hladké kamínky vhodné pro Vaši dekoraci, tyto kamínky jsou pro Vás to pravé. Dva kilogramy ručně přebíraných kamínků, na které budete s radostí malovat. Vyzkoušejte také tečkování, objevte sílu mandal a tvořte krásné kamínky jako dárky pro své blízké. Skvělá alternativa pro ty, kteří nemají čas hledat kamínky nebo nemají prostor pro uskladnění velkých balení. Balení obsahuje 2 kg v průměru 7 kamínků kamínků různých velikostí, kamínky obdržíte zabalené v pevném plastovém pytlíku, aby Vám doma nedělaly nepořádek. 

kaminek

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Upozornění

Toto není hračka a produkt není určen pro práci s malými dětmi. Toto je přírodní kamen, struktura se může lišit od uvedených vzorků. Výskyt trhlinek, nerovnosti nebo prohlubni nejsou na závadu.  

Podobné produkty

Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico BASIC a SMART Kód: 80838