Koh-i-noor pryz na gumování - kombinovaná 6541/60

2 hodnocení

Klasická stírací pryž zn. KOH-I-NOOR je vyrobená na přírodní bázi, bez přídavků plastů a ftalátů. Tato guma má dvě "funkce" a je s ní možné gumovat od čar tužek až po skvrny inkoustu! 

5 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 7014
Koh-i-noor pryz na gumování - kombinovaná 6541/60
2 hodnocení
pryž na gumování
Novinka

Detailní popis produktu

 • stírací pryž zn. KOH-I-NOOR
 • vyrobeno na přírodní bázi bez plastů a ftalátů
 • klasická a tradiční pryž
 • dvě tvrdosti gumy
 • měkká bílá část je určena pro stírání grafitových čar střední tvrdosti tuhy
 • tvrdá šedá část je určena pro vymazání čar i skvrn inkoustu, tuše, písma psacích strojů a snímacích tuh
 • vhodné pro školní, kancelářské i domácí využití

Guma KOH-I-NOOR

Klasická stírací pryž zn. KOH-I-NOOR je vyrobená na přírodní bázi, bez přídavků plastů a ftalátů. Tradiční pryž žádaná zákazníky a dodávaná na trh pod historickou značkou již přes 120 let. Měkká bílá část pryže je vhodná pro stírání grafitových a pastelkových čar, tvrdší šedá část pak na gumování čar a skvrn inkoustu, tuše aj. Tato všestranná guma nesmí chybět v žádném penále!

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.