Koh-i-noor pryz tvárlivá 6422

2 hodnocení

Plastická umělecká tvárná pryž zn. KOH-I-NOOR je nepostradatelným pomocníkem při kresbě.
 
17 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kód: 5516
Koh-i-noor pryz tvárlivá 6422
2 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 08 06 v 20.09.07
Novinka

Detailní popis produktu

 • stírací tvárlivá měkká pryž zn. KOH-I-NOOR
 • vyrobeno na přírodní bázi bez plastů a ftalátů
 • tradiční umělecká pryž 
 • vhodná na stírání grafitových čar v rozmezí tvrdosti tuh B - 6B
 • stírá také přírodní i umělý uhel či suché pastely
 • díky své plasticitě je vhodná ke sbírání drobných úlomků z tuh, uhlů a pastelu
 • alternativně lze použít pro čištění strojů - např. psacího
 • baleno v praktické plastové krabičce, která slouží k uchování gumy
 • vhodné pro profi i hobby umělecké využití, do hodin výtvarné výuky ve školách či výtvarných kurzů

Guma KOH-I-NOOR

Plastická umělecká tvárná pryž zn. KOH-I-NOOR je nepostradatelným pomocníkem při kresbě. Tato guma nedrolí papír a dokáže stáhnout jemný prach grafitové tuhy, uhlu či pastelu. Je velmi oblíbená umělci zaměřenými na kresbu. Pro své vlastnosti je také často používaná ve školách při hodinách výtvarné výuky a výtvarných kurzech jak pro děti, tak dospělé. Guma je velmi měkká a tvárná, často bývá slangově nazývána "žvýkačka", kterou svým vzhledem a plasticitou připomíná. Guma je prodávána v plastové krabičce, která zároveň slouží jako její ochranné pouzdro. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Koh-i-noor je prestižní česká značka specializující se na výrobu uměleckých a psacích potřeb. Klíčové prvky značky Koh-i-noor:

 1. Bohatá Historie: Značka Koh-i-noor má více než dvě století bohatou historii. Byla založena v roce 1790 v České republice, a od té doby se stala symbolem kvality a inovace v oblasti uměleckých potřeb.

 2. Široký Sortiment: Koh-i-noor nabízí široký sortiment uměleckých potřeb, který zahrnuje tužky, pastelky, barvy, štětce, pera a inkousty, a mnoho dalšího. Tento sortiment zahrnuje výrobky pro různé umělecké disciplíny, od kresby po kaligrafii.

 3. Kvalita a Preciznost: Značka Koh-i-noor je synonymem pro vysokou kvalitu a precizní zpracování. Jejich výrobky jsou oblíbeny mezi umělci, designéry a studenty umění pro svou spolehlivost a výkonnost.

 4. Inovace: Koh-i-noor stále investuje do výzkumu a vývoje nových produktů. Inovace jsou pro tuto značku klíčové, aby mohla nabídnout umělcům a kreativcům stále lepší nástroje pro jejich tvorbu.

 5. Mezinárodní Přítomnost: Koh-i-noor je uznávaná nejen v České republice, ale také po celém světě. Jejich výrobky jsou distribuovány do více než 80 zemí, což z ní činí globální hráče na trhu uměleckých potřeb.

 6. Podpora Umění: Značka Koh-i-noor aktivně podporuje uměleckou komunitu a umělecké projekty. Spolupracuje s umělci a uměleckými školami, aby podpořila rozvoj umění a kreativity.

Koh-i-noor je tedy více než jen značka uměleckých potřeb; je to značka s dlouhou tradicí, vášní pro kreativitu a touhou poskytovat umělcům nejlepší nástroje pro jejich tvorbu.