Djeco - Kreativní sada Origami lodičky z papíru

2 hodnocení

Origami sada lodiček z papíru značky Djeco je skvělým dobrodružstvím pro kluky a holky od 6 let. Podpořte jemnou motoriku a zručnost děti a pořiďte jim tyto super skládačky.

standardní cena: 259 Kč –9 % 235 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kód: 2976
Djeco - Kreativní sada Origami lodičky z papíru
2 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 07 10 v 15.16.38
Novinka
259 Kč –9 %

Detailní popis produktu

  • sada papírových skládaček značky Djeco
  • origami pro děti s návodem 
  • obsahuje 15 ilustrovaných listů, čtyři listy tisku z tvarů, jeden list samolepek, barevné nitě a ilustrovaný návod
  • vhodné pro děti od 6 let
  • na podporu dětské fantazie, motoriky a zručnosti
  • veselé lodičky z papíru ve 3 velikostech
  • vznikne 15 lodiček i s kapitány a doplňky
  • velikost obalu je 22 x 23 x 1 cm

Origami Djeco

Origami sada lodiček z papíru značky Djeco je skvělým dobrodružstvím pro kluky a holky od 6 let. Podpořte jemnou motoriku a zručnost dětí a pořiďte jim tyto super skládačky. Kdo by nepamatoval z dětství na skládaní lodiček z listu papíru...tyto origami jsou velmi zábavné a hravě barevné! Malí námořníci si zvládnout vytvořit 15 vyšperkovaných lodiček i s kapitány ve 3 různých velikostech, loďky mají plachty, vlaječky a jiné super dekorace, které povýší hru na opravdové dobrodružství na oceánu!

Djeco origami lodičky

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.