Djeco Origami Děsivá strašidla

3 hodnocení

Super origami skládačky značky Djeco pro děti s designem strašidel, které ve tmě svítí. Pořádná zábava pro děti, která jen tak neskončí.

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 130 Kč –23 % 99 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 2797
Djeco Origami Děsivá strašidla
3 hodnocení
Snímek obrazovky 2023 05 24 v 21.38.16
Novinka Tip
130 Kč –23 %

Detailní popis produktu

  • origami skládačka pro děti
  • skládejte spolu s dětmi různé obličeje, které si navíc můžou dotvořit samolepkami
  • valení obsahuje 24 fosforeskujících skládaček a brožuru s návodem
  • rozměr balení 22 x 23 cm
  • vhodné pro děti od 5 let

Origami strašidla DJECO

Super origami skládačky značky Djeco pro děti s designem strašidel, které ve tmě svítí. Pořádná zábava pro děti, která jen tak neskončí. "Bojí se" rády Vaše děti? Pokud ano, určitě budou nadšeny z netopýrů, duchů a strašidel, která si mohou sestavit ve stylu japonského origami. Díky fosforeskujícímu efektu budou části strašidel ve tmě svítit. Rozvěšte je spolu s dětmi v pokojíčku a vytvořte si strašidelnou komnatu! 

351670183_184599051228873_7121636330922321200_n

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

 

DJECO ORIGAMI ANIMALS

Značka Djeco je uznávaným výrobcem hraček, her a uměleckých potřeb pro děti. S více než 60 lety zkušeností na trhu si získala renomé díky svému zaměření na kreativitu, design a vzdělání dětí.

Produkty od Djeco jsou pečlivě navrženy tak, aby zábavným a vzdělávacím způsobem podporovaly rozvoj dětských dovedností. Nabízejí široký sortiment hraček, puzzle, deskových her, stavebnic, uměleckých sestav a výtvarných potřeb, které oslovují různé věkové skupiny dětí.

Djeco klade důraz na kvalitu svých výrobků a bezpečnost dětí. Jejich hračky jsou vyrobeny z bezpečných a certifikovaných materiálů, které splňují přísné standardy bezpečnosti.

Značka Djeco je také známá pro svůj jedinečný a kreativní design. Jejich výrobky jsou často ozdobeny nádhernými ilustracemi a výraznými barvami, což podněcuje dětskou představivost a tvořivost.

Celkově je Djeco značkou, která se snaží přinést radost, inspiraci a vzdělání do dětského světa. Jejich produkty jsou oblíbeny rodiči, učiteli a dětmi samotnými, protože podporují hravý a vzdělávací vývoj malých objevitelů.