Kaligrafický začátečník

5 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 

Láká Vás umění kaligrafie, ale nevíte, co je potřeba k tomu, naučit se krásně psát? Sestavili jsme pro Vás sadu "Kaligrafický začátečník", kde najdete pomůcky pro domácí procvičování. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 277 Kč
Ušetříte 12 Kč (–4 %)
265 Kč
Kód produktu 1938
Značka Malovaný kamínek
Kategorie Sady
Položka byla vyprodána...
 

Sada Kaligrafický začátečník

Láká Vás umění kaligrafie, ale nevíte, co je potřeba k tomu, naučit se krásně psát? Sestavili jsme pro Vás sadu "Kaligrafický začátečník", jenž obsahuje krasopísanku zn. Ditipo, kde najdete průvodce moderní kaligrafií vč. možnosti zkusit se naučit psát jednotlivá písmena a číslice. Abyste mohli moderní kaligrafii v písance ihned vyzkoušet, potřebujete tzv. brush peny - pera s flexibilním hrotem, který mění sílu písma přítlakem ruky. Proto sada obsahuje dva brush peny zn. Artmagico, které jsou ideální pro kaligrafické začátečníky (ale i pro profi kaligrafy). Jakmile se naučíte základní písmo, můžete ho trénovat v bloku s tečkami, který je ideální právě pro krasopsaní a bude Vás provázet v další tvorbě!

Skladování

Pro tyto brush peny není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev v brush penech. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: